Nakon završetka nastavne godine i brojnih školskih obveza, djelatnici naše škole proveli su dan ispunjen druženjem, odmorom i upoznavanjem prirodnih i kulturnih ljepota Sarajeva i Trebevića.
Izlet je započeo vožnjom sarajevskom žičarom prema Trebeviću, odakle se pruža veličanstven pogled na grad. U ugodnom planinskom ozračju prošetali smo do Pino Nature hotela, gdje smo se osvježili na terasi i uživali u svježem zraku, zelenilu i prekrasnoj prirodi. Posjet olimpijskoj bob-stazi podsjetio nas je na bogatu sportsku povijest Sarajeva, a boravak na Trebeviću pružio nam je prijeko potreban mir i predah od svakodnevnih obveza.
Nakon boravka u prirodi spustili smo se žičarom u središte Sarajeva te nastavili razgledavanje Baščaršije, simbola grada i mjesta gdje se isprepliću bogata tradicija i kultura. Šetajući njezinim živopisnim ulicama osjetili smo poseban duh Sarajeva, a zajednički ručak uz poznate sarajevske ćevape bio je nezaobilazan dio ovog izleta. Uz šalicu tradicionalne bosanske kave nastavili smo uživati u ugodnom druženju i jedinstvenoj atmosferi grada.
Ovaj izlet bio je više od jednodnevnog putovanja. Bio je to zasluženi predah, prilika za jačanje međusobnih odnosa, razmjenu lijepih trenutaka i stvaranje novih uspomena. Kući smo se vratili ispunjeni pozitivnim dojmovima, zahvalni na zajednički provedenom vremenu te obogaćeni ljepotom prirode Trebevića i neponovljivim ugođajem Sarajeva.















