SVEČANO OBILJEŽEN DAN ŠKOLE!

Ranojutarnjom svetom misom zahvalnicom u crkvi Krista Kralja otpočeo je svečani program obilježavanja Dana škole. Nakon svečanog misnog slavlja u kojemu smo zahvalili Bogu za znanja i umijeća stečena u ovoj školskoj godini, te se prisjetili pokojnih djelatnika i učenika naše škole, program proslave preselio se na sportske terene. U 11 sati otpočela je svečana […]

Pročitajte više


UČENICI 9.E ODJELA OŠ FRA DIDAKA BUNTIĆA ČITLUK SNIMILI KRATKI DOKUMENTARNI FILM O POVIJESTI BROTNJA

U sklopu natječaja „JA DOMOVINU IMAM, U SRCU JE NOSIM“ koji je priredila Izdavačka kuća Alfa – Zagreb,u suradnji s Nakladom Alfa Mostar, a u cilju poticanja učenika osnovnih škola na promišljanje o vlastitom zavičaju, povezivanju s vršnjacima iz drugih krajeva i sredina te osvješćivanja važnosti i njegovanja zavičajne pripadnosti i nacionalnog identiteta, jedan dio […]

Pročitajte više


ISKOPAJ SVOJE TALENTE!

Jedna od sekcija u školi čiji rad ne može ostati nezamijećen jeste Likovna sekcija. U predmetnoj nastavi djeluju čak dvije, a vode ih profesorice likovne kulture Sandra Karačić i Ivona Stojić.   Skoro svakoga tjedna dočekaju nas njihovi novi radovi urađeni novim tehnikama, a neke od tih radova objavljivali smo i ovdje, na školskoj mrežnoj […]

Pročitajte više


DEVETAŠI ZABLISTALI UZ ORBIT

Učenici devetih razreda naše škole, u pratnji svojih razrednika i učitelja, proslavili su završetak svoga osnovnoškolskog školovanja svečanim druženjem u čitlučkom hotelu “Brotnjo”. Međutim, cjelokupne troškove ovogodišnje zabave na sebe je preuzeo “Orbit”, u čijoj nagradnoj igri su devetaši sudjelovali i pobijedili. Nagradna igra “Vrijeme je da zablistaš: Žvači Orbit i za svoju OŠ osvoji […]

Pročitajte više


Stranica 1 od 1212345...10...Posljednja »