CIVITAS POBJEDA ZA KRAJ ŠKOLSKE GODINE!

Svake godine učenici naše škole sudjeluju u natjecanju Civitas-a (Projekt građanin), za koje se marljivo pripremaju radom u istoimenoj sekciji. Ovogodišnje natjecanje, prvi put od svojega postojanja, održalo se online. S obzirom na okolnosti, takvu ideju u potpunosti je podržalo Ministarstvo prosvjete, kulture, znanosti i športa HNŽ-a. Oni koji godinama prate rad naših učenika u […]

Pročitajte više


RODITELJSKI SASTANCI

Roditeljski sastanci na kraju drugog obrazovnog razdoblja školske 2019./20. godine će se održati u petak, 26.6.2020 godine po sljedećem rasporedu: 8.30 sati za osme razrede 9.00 sati za sedme razrede 9.30 sati za šeste razrede 10.00 sati za pete razrede 10.30 sati za četvrte razrede 11.00 sati za treće razrede 11.30 sati za druge razrede […]

Pročitajte više


URUČENI DAROVI ZA 30 GODINA RADA

U srijedu, 10.lipnja 2020.godine, održana je sjednica Učiteljskoga vijeća naše škole kojom je službeno okončana ova nastavna godina. Pored uobičajenoga osvrta na završetak nastave (koja je, svi znamo, bila posve neobična), uslijedio je i slavljenički dio. Naše dvije djelatnice – gospođa Franka Grbavac i gospođa Ružica Planinić službeno su napunile 30 godina marljivog i predanog […]

Pročitajte više


DIDAKOVI ODLIKAŠI

Danas, 5.lipnja 2020.godine, podjelom svjedodžbi o završenom devetom razredu, službeno smo se oprostili od još jedne generacije naših učenika. Prvi su, a iskreno se nadamo i posljednji, koji su nastavnu godinu završili na daljinu. Mnogi od njih su uz svoje svjedodžbe dobili i pohvalnice za odličan uspjeh i uzorno vladanje tijekom svih devet godina osnovnoškolskog […]

Pročitajte više


PETRA MILETIĆ UČENICA GENERACIJE!

Povjerenstvo za izbor učenika generacije svake godine ima težak posao – odabrati najboljega među najboljima. Ove godine je to učenica IX.a razreda Petra Miletić koja je, na temelju Pravilnika o izboru učenika generacije osvojila najveći broj bodova, što su glasovanjem potvrdili i članovi Učiteljskoga vijeća. Petri iskreno čestitamo u ime svih učenika i djelatnika škole, […]

Pročitajte više


PLAN UPISA DJECE U PRVI RAZRED ZA 2020./21. ŠK. GOD.

PLAN UPISA DJECE U PRVI RAZRED ZA 2020./21. ŠK. GOD. UPIS POČINJE U PONEDJELJAK, 08.06.2020. GODINE. ŠKOLSKI OBVEZNICI SU DJECA ROĐENA OD 01.09.2013. DO 01.09.2014. GODINE UKOLIKO SU PSIHOFIZIČKI ZRELA ZA POLAZAK U ŠKOLU NA UPIS JE OBVEZNO DONIJETI: IZVOD IZ MATIČNE KNJIGE ROĐENIH /rodni list/ sa JMBG POTVRDU O OBAVLJENOM LIJEČNIČKOM PREGLEDU Ponedjeljak, 08.06.2020. […]

Pročitajte više


OPĆINSKI ČELNICI U RADNOM POSJETU ŠKOLI

U srijedu, 27. svibnja 2020. godine, upriličen je radni posjet načelnika općine gospodina Marina Radišića i predsjednika Općinskoga vijeća gospodina Predraga Smoljana našoj školi. U pratnji ravnatelja prof. Marina Kapulara najprije su obišli školsku dvoranu a kasnije i školsku zgradu, u kojoj su u tijeku radovi na krečenju staroga krila škole (13 učionica, kabineta i […]

Pročitajte više


UMNE MAPE: POVIJEST GLAZBE

Skoro preko noći, naše životne navike su se promijenile i naš stil života se u kratkom vremenu prilagodio novonastaloj situaciji. Sigurno ste se nekad zapitali na koji način najlakše zapamtiti gradivo. Ako ste među onima koji još to nisu otkrili, proučite neke od sljedećih tehnika. Učenici 9. razreda naše škole uz “Mozartov efekt” potrudili su […]

Pročitajte više