Prijem roditelja i informacije

Raspored slobodnih aktivnosti i informacije za roditelje možete pogledati klikom ovdje.

 

Prijavi se



Vrijeme

An error occured during parsing XML data. Please try again.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas15
mod_vvisit_counterJučer190
mod_vvisit_counterOvaj tjedan400
mod_vvisit_counterProšli tjedan911
mod_vvisit_counterOvaj mjesec3160
mod_vvisit_counterprošli mjesec5286
mod_vvisit_counterSve ukupno713030


Designed by:

Prijem roditelja i informacije PDF Print option in slimbox / lytebox? (info)

 

Raspored rada slobodnih aktivnosti i informacije za roditelje

 

Predmetna nastava

 

Redni broj

Ime i prezime

Vrijeme za informacije

1.

Matija Macan

Utorak 9:25-10:10

2.

Zdenka Korać

Petak 9:25-10:10

3.

Silvana Prusina

Petak 10:15-11:00

4.

Jelena Barbarić

Ponedjeljak 11:05-11:50

5.

Ivan Musa

Utorak 10:15-11:00

6.

Vesna Dugandžić

Utorak 8:20-9:05

7.

Zdravka Marinčić

Srijeda 8:20-9:05

8.

Mirjana Dugandzić

Četvrtak 9:25-10:10

9.

Matea Doko

Četvrtak 9:25-10:10

10.

Zdenko Ćavar

Četvrtak 9:25-10:10

11.

Iva Šimović

Utorak 9:25-10:10

12.

Milena Ostojić

Četvrtak 9:25-10:10

13.

Zorica Sušac

Srijeda 9:25-10:10

14.

Zora Markotić

Četvrtak 10:15-11:00

15.

Tereza Pehar

Četvrtak 8:20-9:05

16.

Šima Ćavar

Utorak 9:25-10:10

17.

Tanja Doko

Utorak 9:25-10:10

18.

Renata Vuković

Ponedjeljak 8:20-9:05

19.

Božana Bevanda

Utorak 9:25-10:10

20.

Kornelija Ostojić

Utorak 9:25-10:10

21.

Ivana Miloš

Utorak 8:20-9:05

22.

Danijela Ostojić

Ponedjeljak 9:25-10:10

23.

Ivanka Doko

Ponedjeljak 8:20-9:05

24.

Željko Bušić

Ponedjeljak 9:25-10:10

25.

Toni Marić

Ponedjeljak 10:15-11:00

26.

Petar Karačić

Četvrtak 9:25-10:10

27.

Dragana Ivanković

Srijeda 11:05-11:50

28.

Jelena Kapetan

Ponedjeljak 10:15-11:00

29.

Lucija Mišura

Utorak 10:15-11:00

Redni broj

Ime i prezime

Vrijeme za informacije

1.

Matija Macan

Utorak 9:25-10:10

2.

Zdenka Korać

Petak 9:25-10:10

3.

Silvana Prusina

Petak 10:15-11:00

4.

Jelena Barbarić

Ponedjeljak 11:05-11:50

5.

Ivan Musa

Utorak 10:15-11:00

6.

Vesna Dugandžić

Utorak 8:20-9:05

7.

Zdravka Marinčić

Srijeda 8:20-9:05

8.

Mirjana Dugandzić

Četvrtak 9:25-10:10

9.

Matea Doko

Četvrtak 9:25-10:10

10.

Zdenko Ćavar

Četvrtak 9:25-10:10

11.

Iva Šimović

Utorak 9:25-10:10

12.

Milena Ostojić

Četvrtak 9:25-10:10

13.

Zorica Sušac

Srijeda 9:25-10:10

14.

Zora Markotić

Četvrtak 10:15-11:00

15.

Tereza Pehar

Četvrtak 8:20-9:05

16.

Šima Ćavar

Utorak 9:25-10:10

17.

Tanja Doko

Utorak 9:25-10:10

18.

Renata Vuković

Ponedjeljak 8:20-9:05

19.

Božana Bevanda

Utorak 9:25-10:10

20.

Kornelija Ostojić

Utorak 9:25-10:10

21.

Ivana Miloš

Utorak 8:20-9:05

22.

Danijela Ostojić

Ponedjeljak 9:25-10:10

23.

Ivanka Doko

Ponedjeljak 8:20-9:05

24.

Željko Bušić

Ponedjeljak 9:25-10:10

25.

Toni Marić

Ponedjeljak 10:15-11:00

26.

Petar Karačić

Četvrtak 9:25-10:10

27.

Dragana Ivanković

Srijeda 11:05-11:50

28.

Jelena Kapetan

Ponedjeljak 10:15-11:00

29.

Lucija Mišura

Utorak 10:15-11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Razredna nastava

 

Redni broj

Ime i prezime

Vrijeme informacija

1.

Anita Ostojić

Petak 8:20-9:05

2.

Marija Martinović

Ponedjeljak 9:25-10:10

3.

Slađana Pehar

Ponedjeljak 8:20-9:05

4.

Angela Dodig

Ponedjeljak 13:45-14:15

Srijeda 14:15-14:45

5.

Vlatka Ćavar

Ponedjeljak 14:15-14:45

Četvrtak 13:45-14:15

6.

Viktorija Sušić

Srijeda 13:45-14:15

Četvrtak 14:15-14:45

7.

Emilia Vasilj

Srijeda 14:55-15:40

8.

Ana Cvitanović

Utorak 14:00-14:45

9.

Milena Vranješ

Utorak 14:55-15:40

10.

Milja Smoljan

Utorak 13:50-14:35

11.

Zdenka Pavlović

Četvrtak 13:50-14:35

12.

Dragana Krasić

Utorak 13:50-14:35

13.

Zdravka Martinac

Ponedjeljak 14:55-15:40

14.

Gordana Pehar

Srijeda 14:55-15:30

15.

Kristina Planinić

Srijeda 13:50-14:35

16.

Ivanka Musa

Ponedjeljak 8:20-9:05

 

Važne obavijesti

 

 

Izašao je novi boj školskog lista Iskre

 

 

OBAVIJEST ZA POČETAK NASTAVE U 2017./2018. GODINI


NASTAVA U ŠKOLSKOJ 2017./2018. GODINI POČINJE U PONEDJELJAK 04.09.2017. GODINE.

U PONEDJELJAK, 04. RUJNA 2017. U 08:00 SATI BITI ĆE SVETA MISA ZA UČENIKE I DJELATNIKE ŠKOLE, A NAKON SVETE MISE:

U 09:00 SATI PODJELA RASPOREDA ZA UČENIKE PRVE SMJENE

U 10:00 SATI PODJELA RASPOREDA ZA UČENIKE DRUGE SMJENE

UČENICI OD V. DO IX. RAZREDA POHAĐATI ĆE NASTAVU U PRVOJ SMJENI  OD 07:30 SATI.

UČENICI OD I. DO IV. RAZREDA POHAĐATI ĆE NASTAVU U DRUGOJ SMJENI OD 13:00 SATI.

UČENICIMA KOJI POHAĐAJU NASTAVU U PODRUČNIM ŠKOLAMA, NASTAVA POČINJE U PONEDJELJAK, 04.09.2017. GODINE U 08:00 SATI.

Anketa

Sviđa li vam se naša stranica?
 

Koliko je trenutno ljudi online

We have 2 guests online

Kalendar nastave